Перекласти на →
Залишились питання? Ми передзвонимо вам та допоможемо!
Ми зателефонуємо з цього номера
+38 (073) 432-98-32

Уроки розтяжки (Stretching)

Уроки стретчингу проводяться в сучасних приміщеннях: зали просторі, з якісною аудіоапаратурою, спеціальним покриттям та великими дзеркалами.

Що таке стретчінг?

Стретчінг – комплекс вправ, спрямованих на збільшення пластичності тіла. Тренування роблять тіло підтягнутим, струнким та рухомим. Це просто необхідно у повсякденному житті, у спорті та особливо корисно при заняттях хореографією.

Особливості занять розтяжкою

Кому підійде stretching?
 • Дівчатам, які давно мріють сісти на шпагат
Багато дівчат з дитинства намагаються сісти на шпагат. Однак, щоб зробити це правильно і не нашкодити собі, потрібні регулярні заняття розтяжкою. Завдяки поступовому збільшенню навантаження, м'язи стануть гнучкішими, і ви сядете на поздовжній або поперечний шпагат.

 • Тим, хто веде сидячий спосіб життя
Працюєте в офісі, на віддаленні? Ви не маєте можливості багато рухатися кожен день? Stretching – ідеальний варіант. Від постійного сидіння в одній позі, малої рухливості тіло втрачає функціональність: м'язи коротшають, стають слабкими та жорсткими. Стретчинг поверне колишню силу, витривалість та гнучкість.
 • Тим, хто хоче підтягнуту фігуру
Згодом, при систематичних тренуваннях, метаболізм прискориться, покращиться циркуляція лімфи, м'язи стануть пружними та міцними. Таким чином, stretching зробить вашу фігуру більш спортивною та рельєфною, при цьому збережеться жіночність та форма.

 • Тим, хто займається хореографією
Чи відчуваєте, що недостатньо пластичні? У вас не виходить виконувати деякі рухи або ви хотіли б рухатися ефектніше? За допомогою stretching ви можете! Рухи стануть витонченішими, граціознішими, ніж були раніше. Ви нарешті відчуєте всю красу танцю, відчуєте красу кожного його елемента.
Чому варто обрати Dance Dynasty для вивчення?
Наш стретчинг — не только для оздоровления. Мы уделяем особое внимание танцевальной растяжке. Она направлена на проработку гибкости, амплитуды в танце. Благодаря занятиям стретчингом в нашей студии, вы сможете с легкостью закидывать ногу за голову и всячески изгибаться.

Наши преподаватели — профессионалы. Они умеют и любят учить других людей. Катя Радионова преподаёт больше года. Она начинала работать с современными танцами в Dance Dynasty, поэтому знает всё про обучение с нуля до pro и с удовольствием делится знаниями с ученицами. Училась у таких известных хореографов: Jack Gomes, Olya Boyko, Mishka Jane.
Плюси стретчингу:
 • підходить для початківців;
 • на тренуваннях знімається м'язова напруга;
 • розтяжка допомагає впоратися зі стресом, піднімає настрій та дарує впевненість у собі;
 • стретчинг попереджає захворювання суглобів, спини;
 • підвищується мобільність суглобів;
 • покращується обмін речовин;
 • регулярна розтяжка коригує поставу, дарує відчуття легкості, позбавляє затискачів і скутості.

Інші стилі

Наш телефон
Графік роботи
Ми працюємо весь тиждень
Пн-Пт з 11:00 до 21:00,
Сб-Нд з 11:00 до 18:00.
Виберіть зручний для себе час.

м. Київ, вул. Коновальця 29а
dancedynasty.com.ua@gmail.com
Записатися на консультацію
Пробне заняття – це старт вашого перетворення