Перекласти на →

Танцювальна студія Київ - Dance Dynasty

Ми розташовані за 10 хвилин ходьби від метро Печерська. У нашій студії ви можете відвідати пробне заняття та відчути зв'язок танцю та вашої сексуальності, впустивши емоції у своє життя.
Иконка для пункта, галочка в кружке
Розміщення студії
Ми знаходимося в центрі Києва, за 10 хвилин ходьби від метро Печерська. Скільки часу до нас їхати, Ви можете → переглянути на карті.
Иконка для пункта, галочка в кружке
Графік роботи
Ми працюємо весь тиждень Пн-Пт з 11:00 до 21:00, Сб-Нд з 11:00 до 18:00. Виберіть зручний для себе час.
Иконка для пункта, галочка в кружке
Викладачі
Ми зібрали команду викладачів, котрі професійно займаються танцями. Ви потрапите на заняття до практика.
Иконка для пункта, галочка в кружке
Пробне заняття
Бажаючі навчитися танцювати, можуть спочатку сходити на пробне заняття, а потім вирішити, залишатися на навчання, чи ні.
Иконка для пункта, галочка в кружке
Різні стилі
Можна вивчати не тільки один стиль танцю, чергуйте заняття зі стилів, вивчайте 2-3 стилі одночасно.
Иконка для пункта, галочка в кружке
Індивідуальні уроки
Ви сором'язливі? Можна почати з індивідуальних уроків із тренером, а після отримання бази навичок танцю, перейдіть до групи.
Заняття не згорають
Якщо пропустили своє заняття, ми маємо можливість відпрацювання пропущених занять та заморозки абонементів.
Допомога Україні
10% прибутку відправляємо до фонду «Повернись живим».

Студія танців – центр Києва, Печерськ

Бажаєте навчатися танцям у найкращій танцювальній студії Києва? Якщо так, то вам дорога до Dance Dynasty. Студія танців розташована в центрі Києва, поряд із метро Печерська, пішим кроком 10 хвилин. Ми розпочали свою роботу з 2017 року. За цей час ми не тільки займалися навчанням наших студентів, а також створювали комфортні умови для них.

Комфорт студії створювали, на основі відгуків від студентів, нестандартних ідей та практики інших студій. Сьогодні студія має 3 зали (black, white, nude) для занять, назви зали відповідають за колір приміщення та який настрій передає.

Зробили графік відвідувань: Пн – Пт з 11:00 до 21:00, Сб – Нд з 11:00 до 18:00. Графік став зручним усім відвідувачам, тепер кожен зміг знайти час для занять.

Школа танців у Києві

Ми запрошуємо всіх скуштувати один із стилів танців яка пропонує наша танцювальна школа у Києві. Ви зможете вибрати будь-який з представлених танців, а якщо смакуватимете, то у нас можна навчатися відразу на двох напрямках. Дівчата, які сором'язливі, зможуть спочатку піти на індивідуальні танці, а після отримання бази навчання зможуть перейти до спільної танцювальної групи.

Якщо ви не можете вибрати свій стиль, то є можливість спробувати. Для кожного іміджу є пробне заняття для нових. Цього цілком вистачить для ухвалення рішення. Зрештою зрозумієте займатися в нашій школі танців чи ні.

Танці Київ – Dance Dynasty

Танці для дорослих
Dance Dynasty пропонує послуги з навчання танців для дорослих. Ми навчимо вас не лише красиво рухатися, а й висловлювати свої почуття через танець. Ви зможете підвищити свою самооцінку, а водночас набути впевненості, енергійності, бажаності та пристрасті.

Для цього потрібно лише зробити перший крок уперед і вже зараз записатися на танці у нашій студії.

Танці для початківців
Багато хто мріє навчитися танцювати ще з дитинства, інші вже у більш свідомому віці починають замислюватися про це мистецтво. Але так чи інакше багатьох зупиняє та думка, що танець – це справа молодих.

Відсутність фізичної підготовки, страх, невпевненість, вік є основними стоп-факторами. Але це все не більше, ніж помилка. Люди перестають танцювати, не тому, що старіють, а люди старіють, бо перестають танцювати.

Танці для схуднення
Навіть якщо у вас ніколи не було досвіду або недостатня фізична підготовка, це зовсім не причина бояться спробувати себе в мистецтві танцю.

Якщо ви хочете перетворити своє тіло, але не любите спорт, то наші тренери зі своїми авторськими програмами вам у цьому допоможуть.

Танці - це відмінне кардіонавантаження, а значить це красиве і привабливе тіло, міцні м'язи, здоров'я серцево-судинної та дихальної систем та чудовий настрій.

Викладачі танців

Команда тренерів приведе тебе до результату та навчить танцювати з нуля
Наш телефон
Графік роботи
Ми працюємо весь тиждень
Пн-Пт з 11:00 до 21:00,
Сб-Нд з 11:00 до 18:00.
Виберіть зручний для себе час.

м. Київ, вул. Коновальця 29а
dancedynasty.com.ua@gmail.com
Записатися на консультацію
Пробне заняття – це старт вашого перетворення
Залишились питання? Ми передзвонимо вам та допоможемо!
Ми зателефонуємо з цього номера
+38 (073) 432-98-32