Перекласти на →

Індивідуальні уроки танців

Персональні уроки танців

Тренування окремо з викладачем яскравіше, цікавіше та ефективніше за групові. Вони підходять людям, які не хочуть чи не можуть займатися у групі. Приватні уроки танців у Києві дозволять швидко засвоїти нову інформацію, сформувати індивідуальний стиль, навчитися відчувати своє тіло та керувати ним.

Особливості індивідуальних занять

Під час навчання вся увага тренера буде зосереджена на вас. Це дозволить вибрати зручний темп тренувань, скоригувати план програми так, щоб було комфортно та результативно. Приватні уроки також підходять тим, хто невпевнено почувається поруч із великою кількістю людей.

Якщо ви відчуваєте, що не встигаєте за рештою чи вам некомфортно, приватні уроки хореографії – ідеальний вихід. Легко побудувати графік, щоб встигати на приватні уроки. Тоді як групові заняття проводяться в чітко визначений час, у випадку з індивідуальними днями та годинами відвідувань коригується з тренером.


На приватних тренуваннях навчання основ хореографії або вивчення нових фішок відбувається набагато швидше. Тут не буде сорому перед іншими учнями, можна працювати в комфортному темпі для учня. А викладач підбере підходящий план тренувань. У групах найчастіше просто заучують рухи, на заняттях з викладачем акцент робиться на саморозвиток, розкриття потенціалу.

Кому підійде приватне навчання для танців?

1. Сором'язливим людям, які тільки починають вчитися, але їм важко працювати групі.

2. Тим, хто відстав від гурту.

Не змогли прийти пару разів і тепер не встигаєте за рештою? Індивідуальні уроки та спілкування безпосередньо з педагогом допоможуть наздогнати і навіть перегнати інших учнів.

3. Тим, хто планує виступати на заході.

Якщо сумніваєтеся, що впораєтеся – тренер допоможе сформувати свій стиль. Він покаже, де було допущено помилок, продемонструє елементи, які доповнять виступ, допоможе перебороти невпевненість.

Плюси індивідуальних уроків

У індивідуальних занять танцями є низка переваг перед груповими.

Вони підходять як початківцям, так і профі:

  • досить сказати педагогові, який рух важко виконувати. Він додасть час на повторення того, що важко дається. А в групі треба рухатися в тому темпі, що й інші люди. Якщо не зрозуміли щось відразу – потім доведеться самостійно працювати з цим;
  • нові елементи додаються, коли ви опануєте попередні;
  • ви вибираєте, коли робити. Приватні уроки проводять вам, підлаштовують під ваш розклад;
  • на приватних заняттях не потрібно просто копіювати, повторювати рухи. Це простір спеціально для комфортного навчання, саморозвитку;
  • викладач дає докладну теоретичну основу, кожен танець можна поглиблено розібрати
Наш телефон
Графік роботи
Ми працюємо весь тиждень
Пн-Пт з 11:00 до 21:00,
Сб-Нд з 11:00 до 18:00.
Виберіть зручний для себе час.

м. Київ, вул. Коновальця 29а
dancedynasty.com.ua@gmail.com
Записатися на консультацію
Пробне заняття – це старт вашого перетворення
Залишились питання? Ми передзвонимо вам та допоможемо!
Ми зателефонуємо з цього номера
+38 (073) 432-98-32