Перекласти на →

High Heels у Києві

Ми навчаємо танців з нуля до рівня pro за спеціальними авторськими методиками. Ми створили танцювальний простір з ухилом на максимальний комфорт для наших учениць.

Что такое High Heels dance?

Хай Хілс - це новий, сміливий танцювальний напрям, що поєднує в собі техніки таких стилів, як хіп-хоп, go-go, jazz, jazz-funk та елементи з vogue. Цей енергійний, швидкий танець виконують на високих підборах ("High heels" у перекладі з англійської "високі підбори").

Хай Хілс зародився в США. Його автор, Енді Джей, хореограф з Лос-Анджелеса, тривалий час працювала у хіп-хоп напрямку. Якось їй здалося цікавим спробувати повторити рухи hip-hop на високих підборах, і це спрацювало!


Спочатку Енді викладала відео з high heels dance на свій ютуб-канал, поступово захоплюючи дедалі більшу аудиторію. На цей канал наткнулася відомий нью-йоркський хореограф Шеріл Муракамі (постановник танців у Б'єнс, Леді Гагі, Брітні Спірс).

Наразі вже неможливо уявити музичну індустрію без танців на високих підборах. Б'єнсе, Ріанна, Нікі Мінаж – їхня творчість нерозривно пов'язана з хай-хілсом.

Чому варто обрати Dance Dynasty для навчання у Києві?

Приміщення, в яких відбуваються заняття, просторі та сучасні. У них нове та якісне обладнання, гарне освітлення та зручні покриття. Олександра Конратьєва – педагог напряму heels. Її викладацький стаж понад п'ять років. Набула популярності завдяки таким концертам, як «Ліга Зірок», «Музична платформа». Працювала з Тіною Кароль, Монатиком, Антитілами, Mozgi Production та ін. Валерія Никифорова має викладацький стаж – шість років.

Якщо у вас немає можливості бути присутнім на заняттях з хайхілс фізично, ви можете відвідувати онлайн-уроки. Є можливість переглядати записи та працювати у зручному темпі. Хайхіллс набуває все більшої популярності, у тому числі і в Києві. На заняттях допоможуть вам навчитися з нуля до pro. Навіть якщо у вас немає спеціального взуття, ви можете бути на заняттях у шкарпетках чи кросівках.

Особливості вивчення танцю High Heels

Взуття та одяг для навчання
Основний атрибут – підбори. Взуття має бути зручним, якісним і на шпильці. Ботильйони, туфлі чи чоботи – не має значення, головне комфорт. Ще одна деталь – взуття повинне щільно облягати ногу, а каблук бути стійким.

Каблуки надають образу танцюючого витонченості та сексуальності. Сценічні образи зазвичай підкреслюються сукнями. Але красу тіла можна підкреслити і брюками в обтяжку, шортами чи легінсами. Розкутість у хай хіллс – одна з основних рис стилю.

Танцювальні елементи
Власних базових рухів у high heels немає. Рухи запозичувалися із інших стилів – hip-hop, джаз-фанка, гоу-гоу. Різкість та грубість хіп-хопу, що виконується в кросівках, пом'якшується не лише самими підборами, а й елементами техніки джаз.

Вони дають рухам необхідну пластичність та граціозність. Ці запозичення дали можливість хореографам додавати нові й нові рухи, створювати нові зв'язки. Тому heels dance настільки популярний і не набридає.

Складність постановки хореографії
Хай Хілс - це хореографія, яка ставиться під окремий трек. У гоу-гоу, наприклад, найчастіше танцюють під хаус, це імпровізація. High heels на тлі виглядає енергійніше, цікавіше, у ньому більше драйву. Річ у тім, що з постановці відіграється кожен біт. Пісня начебто переноситься на рухи.

Чому варто вибрати хай Хілс для вивчення?

  • завдяки сильній напрузі тіла під час танцю зміцнюються м'язи;
  • розвивається відчуття ритму;
  • допомагає здобути впевненість, стати зухвалішими, сміливішими, більш розкутими;
  • high heels впливає на загальну фізичну підготовку, робить тіло витривалішим, пластичним, гнучкішим;
  • навіть якщо ви не вміли ходити на підборах – ви навчитеся;
  • рухи на підборах - тренування вестибулярного апарату.

Інші стилі танців

Наш телефон
Графік роботи
Ми працюємо весь тиждень
Пн-Пт з 11:00 до 21:00,
Сб-Нд з 11:00 до 18:00.
Виберіть зручний для себе час.

м. Київ, вул. Коновальця 29а
dancedynasty.com.ua@gmail.com
Записатися на консультацію
Пробне заняття – це старт вашого перетворення
Залишились питання? Ми передзвонимо вам та допоможемо!
Ми зателефонуємо з цього номера
+38 (073) 432-98-32