Перекласти на →

Уроки Бачати

Ми навчаємо танцям з рівня до рівня pro за спеціальними авторськими методиками. Ми створили танцювальний простір з нахилом на максимальний комфорт для наших учениць.

Що таке танець бачата?

Бачата – це один із найпопулярніших соціальних латиноамериканських танців. Він чуттєвий, складається з плавних рухів та створює романтичний настрій. З'явився у Домінікані, у 60-х роках 20 століття.

  • розвивається почуття ритму та музичності;
  • ви навчитеся імпровізувати, адже bachata, крім основних рухів, побудована саме на імпровізації;
  • фізична активність позитивно позначається на здоров'я серця та кровоносних судин;
  • під час уроків танцю бачата розвивається пластичність та граціозність тіла, покращується контроль над ним;
  • зміцнюються м'язи таза, преса та ніг;
  • за рахунок великих фізичних навантажень під час занять бачатою знижується вага;
  • ви навчитеся краще розуміти свого партнера, посиліть емоційний зв'язок, розпалите пристрасть

Оскільки бачата досить інтимна, ви зможете розкріпачитися та дати можливість розкритися своїй сексуальній енергії.

Як дізнавалися про бачату?

Поступово bachata здобула вдячність в інших країнах Латинської Америки. До 90-х років 20 століття вважалося, що бачата - танець занадто вульгарний, тому вона не була дуже поширена. Як тільки цей стереотип зруйнувався, bachata стала популярною у всьому світі. Музика для бачати з помірним темпом, експресивна, а слова в композиціях найчастіше про нерозділене кохання.

Bachata схожа на інший соціальний танець, який має назву сальса. Бачата легка у вивченні. У ній чотири кроки з боку на бік. Четвертий крок має бути з акцентом. Акцент – це викидання ноги вперед або перестановка стопи на носок.

Уроки танцю бачата у Києві

Видів танцю бачата всього два:
  • Домініканська – рухи простіші, ніж у bachata moderna, немає сильного акценту на четвертий рахунок.
  • Bachata moderna – сучасний різновид, з більш складною технічною частиною. В елементах простежується вплив європейських традицій.

Для домініканців, які в той період переживають важкі часи, практично єдиною можливістю відпочити були музика та танці. Бачата допомагала людям стати ближчими на емоційному, духовному рівні. Рухи ніби дозволяли партнерам підтримати один одного у важкі моменти.
Танець бачата для початківців
Партнери перебувають у постійному контакті. Чоловік у парі веде жінку за собою, а вона підкоряється йому. Оскільки bachata має на увазі близькість, поворотів мало.

Для збереження тісного контакту застосовуються бічні проходи і «перекидання» жінки з боку на бік. По-справжньому пристрасному та сексуальному бачату роблять плавні похитування стегнами, хвилеподібні рухи корпусу.

Тут важливо навчитися відчувати музику, віддаватися моменту. Справжнє мистецтво почнеться, коли ви вивчите базові рухи, відчуєте себе комфортно та розслабтеся. Тоді ви зможете повністю розкритися назустріч новим відчуттям, пристрасті та емоціям.
Чому варто вивчати бачату?
Уроки бачать цікаві, захоплюючі. Бачате властива якась романтичність, вона проста в основних рухах і підкорює людей своєю сексуальністю, енергією.

Як тільки ви вивчите базові рухи бачати, ви зможете підлаштовувати танець під себе, розкриваючись у ньому разом із партнером. Записуйтесь на уроки бачата, і ви привнесете ще більше фарб у своє життя, отримаєте масу нових вражень та знайомств.

Інші стилі танців

Наш телефон
Графік роботи
Ми працюємо весь тиждень
Пн-Пт з 11:00 до 21:00,
Сб-Нд з 11:00 до 18:00.
Виберіть зручний для себе час.

м. Київ, вул. Коновальця 29а
dancedynasty.com.ua@gmail.com
Записатися на консультацію
Пробне заняття – це старт вашого перетворення
Залишились питання? Ми передзвонимо вам та допоможемо!
Ми зателефонуємо з цього номера
+38 (073) 432-98-32