RU
Перекласти на →
Залишились питання? Ми передзвонимо вам та допоможемо!
Ми зателефонуємо з цього номера
+38 (073) 432-98-32

Абонементи

Ціни - "BASIC"
Ціни - "PREMIUM"
Click to order
Ваш платіж
Total: 
Як Вас звати?
Email
Номер телефону
Payment method
Обов'язково до прочитання!
У нашій студії 2 категорії абонементів:

Спецкурси — танцювальні курси, на які можна потрапити лише в перший день старту курсу, потім група закривається до наступного набору. Має кінцевий результат навчання, після чого є можливість йти до продовжуючої групи або продовжити навчання на курсі з використанням програми лояльності, яку пропонує танцювальна студія Dance Dynasty.

Групи — можна приєднатися не прив'язуючись до дати набору, вони постійні і за кожною закріплюється допустимий рівень для комфорту навчання.

Щоб купити абонемент, виберіть категорію, що Вас цікавить. Кожен курс Ви можете сплатити повністю або забронювати, внісши 500 грн передоплати. Обов'язково зберігайте чек/скрин про оплату. Купуючи курси з різних категорій, ви отримуєте знижку. Вона буде розрахована за Вашим приходом у студію.

Уважно вибирайте, що будете оплачувати. Ми обмежуємо кількість місць, тому передоплата є обов'язковою. Передоплату не повертаємо. У разі форс-мажор сповістите за тиждень до старту курсу і ми зможемо перенести Вашу броню на наступний курс.
Наш телефон
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 до 22:00
Сб - Нд з 11:00 до 22:00

м. Київ, вул. Коновальця 29а
dancedynasty.com.ua@gmail.com
Записатися на консультацію
Пробне заняття – це старт вашого перетворення