Перекласти на →
Залишились питання? Ми передзвонимо вам та допоможемо!
Ми зателефонуємо з цього номера
+38 (073) 432-98-32

Заняття Тверк

Ми навчаємо танців з нуля до рівня pro за спеціальними авторськими методиками. Ми створили танцювальний простір з ухилом на максимальний комфорт для наших учениць.

Танець тверк у Києві - заняття в Dance Dynasty

Що такє стиль танцю тверк?
Тверк – це різновид сучасного стилю танцю для жінок. Танець, який не тільки допоможе прокачати м'язи, а й дозволить красиво та ритмічно рухатися, набути розкутості, впевненості та привабливості. Тверк зародився у США, але завдяки своїй популярності він активно розвивається в Україні.

У нашій студії Dance Dynasty, яка розташована у центрі Києва у Печерському районі, ми допоможемо навчитися танцю з нуля. Адже тверк – це не лише гарний та сексуальний танець, це ще й колосальна користь для організму.


Завдяки основним рухам танцю ви прокачаєте м'язи сідниць, стегон, преса, рук. Також твердка дуже корисна для представниць жіночої статі, оскільки допомагає запобігти захворюванням органів малого тазу. І давно не секрет, що це ефективний і водночас приємний спосіб схуднення.
Танеці попою – африканський стиль танцю
Тверк відноситься до африканських традиційних танців, у яких використовуються енергійні рухи попою. Недарма його і називають ще booty dance (танець сідницями) або booty shake (тряска попою).

Африканські племена запевняли, що цей вид танцю, а саме рухи тряскою попою звільняють сексуальну енергію дівчини. Тому і в нашій студії ми хочемо навчити вас за допомогою танцю почуватися сексуально та впевнено.


У нашій студії, не боячись відсутності підготовки, ви можете відвідати уроки танцю попою для початківців. Все що вам знадобиться, це бажання, цілеспрямованість, зручний одяг (топ та шорти), кросівки та наколінники. А наші чудові тренери допоможуть вам вивчити техніку танцю, відкрити в собі енергійність, сексуальність, позбудеться комплексів.
Уроки тверкінгу в Києві
Колись тверк вважали вуличним танцем, але зараз не обов'язково стукати на вулиці щоб мати гарні форми та привертати увагу. Тверкінг поглинає Київ, а тим самим стає дедалі популярнішим серед нас.

Тверкінг являє собою ритмічні рухи сідницями, стегнами та м'язами живота. Студія Dance Dynasty в Києві пропонує уроки тверкінгу як для початківців, так і для дівчат з пізнанням базової техніки.

Навчання тверкінгу проходять у просторій залі з комфортом та у позитивній атмосфері. Ви можете під час занять знімати відео, щоб у майбутньому відстежити динаміку зростання в напрямку, а також повторювати матеріал тверкінгу вдома.
Буті денс /Booty dance
Booty Dance – це синонім слова тверкінг, або ж у перекладі – це танець попою. Так що різниці між тверком і бути денсом абсолютно ніякої немає.

Він є провокаційним танцем, який несе у собі як емоційне задоволення, а й фізичну користь. Буті Денс можна з упевненістю віднести до спорту, а точніше до фітнесу.

Адже сідничні м'язи, стегна, прес та м'язи рук завжди будуть у формі. Також цей вид танцю допоможе позбавитися целюліту і в цілому підтягнути шкіру. А впливу рухів на живіт покращити кровообіг, що позитивно впливає на запобігання гінекологічним захворюванням.

Інші стилі танців

Наш телефон
Графік роботи
Ми працюємо весь тиждень
Пн-Пт з 11:00 до 21:00,
Сб-Нд з 11:00 до 18:00.
Виберіть зручний для себе час.

м. Київ, вул. Коновальця 29а
dancedynasty.com.ua@gmail.com
Записатися на консультацію
Пробне заняття – це старт вашого перетворення