Перекласти на →
Залишились питання? Ми передзвонимо вам та допоможемо!
Ми зателефонуємо з цього номера
+38 (073) 432-98-32

Латиноамериканські танці

Ми навчаємо танцям з рівня до рівня pro за спеціальними авторськими методиками. Ми створили танцювальний простір з нахилом на максимальний комфорт для наших учениць.

Відмінні риси Latina Dance

Вони запальні, так і пашать енергією. Рухи ритмічні, чуттєві та збуджуючі. Парні латиноамериканські танці збудовані поблизу з партнером.

Вони пристрасні, гарячі і лише зміцнюють зв'язок між двома закоханими. Завдяки енергії латина танців можна перейнятися колоритом Латинської Америки.

Культура цього регіону увібрала в себе найкращі риси місцевих, європейських та африканських культур, а потім відобразила це у динамічних, жвавих танцях.

Чому варто навчатися у Dance Dynasty?

Зали - обладнані новою технікою, з відмінним покриттям для підлоги, придатним для занять. Зручні, просторі та світлі приміщення. У нас є онлайн-школа, тому можна навчатися на латиноамериканському напрямку онлайн у зручний для себе час. Заняття відбуваються у групах, тому можна знайти собі людей до душі. Нові знайомства, нові інтереси, можливість розкрити себе в повному обсязі – це про нас. Завдяки урокам латиноамериканських танців ви гарантовано привнесете ще більше барв у своє життя.

Уроки латинських танців у Києві

Види бальних латинських танців
  • Румба – з'явилася у 19 столітті на Кубі. У сучасному варіанті румба з'явилася у середині 20 століття. Румба емоційна та яскрава. Їй властиві плавні, сексуальні рухи.
  • Самба – родом із Бразилії, здобула популярність завдяки традиційним бразильським карнавалам.
  • Джайв – зародився у 40-х роках у США, як різновид свінгу. У джайві швидкі, вільні рухи.
  • Ча-ча-ча - створювалася на Кубі. Ча-ча-ча схожа на румбу, але відрізняється чіткістю ритму.
  • Пасодобль – за його основу взято рухи з кориди. З'явився в Іспанії, а 1920 року його вперше виконали у Франції.
Види соціальних латинських танців
  • Танець бачата – з'явилася у Домініканській Республіці, у 1960-х роках. Ритм бачати 4/4 завжди акцентується четвертий крок. Позиція закрита, партнери в тісному контакті.
  • Танець сальса – зародилася у Латинській Америці. У 60-х роках минулого століття остаточно сформувалася у США, місті Нью-Йорк.

Рухи тіла легені, органічні. Крок у сальсі складається з пари швидких, одного повільного та четвертого кроку. Він використовується для перенесення тіла, викиду ноги або її удару об підлогу.

Які переваги надають латинські танці?
Рухи у latina dance, особливо соціальні, легко запам'ятовуються. На запам'ятовування елементів бачати чи сальси піде кілька занять, а відточування навичок – кілька тижнів наполегливої роботи.

До занять латиноамериканськими танцями не потрібно готуватися заздалегідь. Навпаки, під час самих уроків ви зможете підтягнути фізичну форму, розвинути плавність рухів та гнучкість тіла.


За рахунок помірних фізичних навантажень покращується кровообіг, збільшується витривалість організму в цілому, розвивається вміння працювати зі своїм тілом та покращується загальна фізична підготовка.

Латиноамериканські танці також використовують для схуднення – постійна робота тіла дозволяє легко спалювати зайві калорії та скидати вагу.

Інші стилі

Наш телефон
Графік роботи
Ми працюємо весь тиждень
Пн-Пт з 11:00 до 21:00,
Сб-Нд з 11:00 до 18:00.
Виберіть зручний для себе час.

м. Київ, вул. Коновальця 29а
dancedynasty.com.ua@gmail.com
Записатися на консультацію
Пробне заняття – це старт вашого перетворення