RU
Перекласти на →
Залишились питання? Ми передзвонимо вам та допоможемо!
Ми зателефонуємо з цього номера
+38 (073) 432-98-32

Заняття Vogue Dance

Танець Vogue - це модельна хода, рухи руками, падіння та обертання, і все це під музику "House". Тренер Mira Mizrahi зробить з кожного професійного танцюриста у Вог. Будемо раді бачити Вас на пробному занятті.

Что такое Vogue Dance?

Вог – это один из самых стильных современных танцев. Он появился ещё во второй половине 20 века, но известным стал в 90-х.

Элементы vogue dance копируют позы и мимику моделей одноименного журнала, а наиболее запоминающиеся элементы выполняются руками.

Сложность постановки хореографии состоит в том, что вог построен на импровизации. Его изюминка — это чувства и мысли, переложенные на движения и позирование.

Как развивался танец вог

Он возник в 60-х, в одном из районов Нью-Йорка, Гарлеме. Тогда его танцевали преимущественно афро- и латиноамериканские гомосексуалы. Они искали новые возможности самовыражения и постоянно экспериментировали. Это стремление вылилось в новое направление — вог, в исполнении которого танцоры соревновались на гарлемских балах. Главным атрибутом на выступлениях была женская одежда.

В 70-х женские костюмы перестали иметь особое значение. Теперь важна была индивидуальная манера танца. Мировую известность вогу принёс фильм «Париж в огне» ("Paris is burning"), вышедший в 1990 году. Песня Мадонны «Vogue» сделала направление ещё более знаменитым.

Уроки танцю Vogue (Вог)

Напрямки танцю вог
За весь час розвитку стилю у ньому виникло кілька окремих підстилів:

 • old way vogue - оригінальні елементи ваги, граціозні пози;
 • new way vogue - з'явився після 90-го року, у ньому більше складних елементів, активно використовуються руки та кисті рук;
 • femme vogue – для нього характерні чуттєвість, сексуальність. Саме в ньому працювали "королеви" балу;
 • vogue dramatic – характерний наявністю акробатики: стрибки, падіння, обертання
Відмінні риси vogue dance
У віці руху поєднують модельний крок та пози. Тут багато акробатичних трюків — обертань, падінь, стрибків. Рухи рук різкі, швидкі. Танцюристи можуть на якийсь час завмирати, а потім продовжувати рухатися.

Цей стиль більше схожий на акторську майстерність: до міміки додається хореографія, але головним залишається вираз емоцій та почуттів.

Ще одна особливість ваги – це наявність так званих хаусів. Вог-хаус – група однодумців. Члени будинку мають можливість для творчості, самовираження. Хауси змагаються між собою на балах та батлах. Найбільш відомі хауси: Ninja, Xtravaganza, Ultra Omni, Ebony.
Плюси вивчення стилю vogue
 • зміцнюються всі групи м'язів;
 • навантаження позитивно позначаються на роботі дихальної та серцево-судинної систем;
 • покращується контроль над тілом;
 • тіло стає гнучкішим, рухи — граціознішими, плавнішими через vogue виявляється емоційний стан виконавця - це чудова можливість виплеснути емоції, розповісти про почуття;
 • тренування допомагають позбутися стресу, розслабитися і розчинитися в танці;
 • на уроках ви отримаєте нові враження та нові знайомства;
 • ви станете впевненішим у собі, навчитеся імпровізувати та сформуєте індивідуальну подачу в стилі.

Vogue - це насамперед самовираження, яке вигідно підкреслюється швидкими рухами та зовнішнім виглядом.

Танцювальні зали

Зали в яких ми проводимо заняття у танцювальній студії
Наш телефон
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 до 22:00
Сб - Нд з 11:00 до 22:00

м. Київ, вул. Коновальця 29а
dancedynasty.com.ua@gmail.com
Записатися на консультацію
Пробне заняття – це старт вашого перетворення