Перекласти на →
Залишились питання? Ми передзвонимо вам та допоможемо!
Ми зателефонуємо з цього номера
+38 (073) 432-98-32

Заняття Vogue Dance

Танець Vogue - це модельна хода, рухи руками, падіння та обертання, і все це під музику "House". Тренер Mira Mizrahi зробить з кожного професійного танцюриста у Вог. Будемо раді бачити Вас на пробному занятті.

Що таке Vogue Dance?

Vogue Dance – це один із найстильніших сучасних танців. Він виник ще у другій половині 20 століття, але відомим став у 90-х.

Елементи vogue dance копіюють пози і міміку моделей однойменного журналу, а елементи, що найбільш запам'ятовуються, виконуються руками.

Складність постановки хореографії у тому, що вог побудований на імпровізації. Його особливість — це почуття і думки, перекладені руху і позування.

Як розвивався танець?

Він виник у 60-х, в одному з районів Нью-Йорка, Гарлемі. Тоді його танцювали переважно афро- та латиноамериканські гомосексуали. Вони шукали нові можливості самовираження та постійно експериментували. Це прагнення вилилося в новий напрямок у виконанні якого, танцюристи змагалися на гарлемських балах. Головним атрибутом на виступах був жіночий одяг.

У 70-х жіночі костюми перестали мати особливе значення. Тепер важливою була індивідуальна манера танцю. Світову популярність приніс фільм «Париж у вогні» ("Paris is burning"), що вийшов у 1990 році. Пісня Мадонни «Vogue» зробила напрямок ще більш знаменитим.

Уроки танцю Вог

Напрямки танцю Вог
За весь час розвитку стилю у ньому виникло кілька окремих підстилів:

 • old way vogue - оригінальні елементи ваги, граціозні пози;
 • new way vogue - з'явився після 90-го року, у ньому більше складних елементів, активно використовуються руки та кисті рук;
 • femme vogue – для нього характерні чуттєвість, сексуальність. Саме в ньому працювали "королеви" балу;
 • vogue dramatic – характерний наявністю акробатики: стрибки, падіння, обертання
Відмінні риси Vogue Dance
Під час танцю поєднують модельний крок та пози. Тут багато акробатичних трюків — обертань, падінь, стрибків. Рухи рук різкі, швидкі. Танцюристи можуть на якийсь час завмирати, а потім продовжувати рухатися.

Цей стиль більше схожий на акторську майстерність: до міміки додається хореографія, але головним залишається вираз емоцій та почуттів.

Ще одна особливість – це наявність так званих хаусів. Вог-хаус – група однодумців. Члени будинку мають можливість для творчості, самовираження. Хауси змагаються між собою на балах та батлах. Найбільш відомі хауси: Ninja, Xtravaganza, Ultra Omni, Ebony.
Плюси вивчення стилю Vogue
 • зміцнюються всі групи м'язів;
 • навантаження позитивно позначаються на роботі дихальної та серцево-судинної систем;
 • покращується контроль над тілом;
 • тіло стає гнучкішим, рухи — граціознішими, плавнішими через vogue виявляється емоційний стан виконавця - це чудова можливість виплеснути емоції, розповісти про почуття;
 • тренування допомагають позбутися стресу, розслабитися і розчинитися в танці;
 • на уроках ви отримаєте нові враження та нові знайомства;
 • ви станете впевненішим у собі, навчитеся імпровізувати та сформуєте індивідуальну подачу в стилі.

Vogue - це насамперед самовираження, яке вигідно підкреслюється швидкими рухами та зовнішнім виглядом.

Інші стилі

Наш телефон
Графік роботи
Ми працюємо весь тиждень
Пн-Пт з 11:00 до 21:00,
Сб-Нд з 11:00 до 18:00.
Виберіть зручний для себе час.

м. Київ, вул. Коновальця 29а
dancedynasty.com.ua@gmail.com
Записатися на консультацію
Пробне заняття – це старт вашого перетворення