Перекласти на →
Залишились питання? Ми передзвонимо вам та допоможемо!
Ми зателефонуємо з цього номера
+38 (073) 432-98-32

Викладач Mira Mizrahi

Викладач танців – Mira Mizrahi

Mira Mizrahi (Міра Мізрахі)
Український представник міжнародного Vogue Будинку The Iconic House of Mizrahi, у Vogue-культурі з 2012 року, перший педагог у цьому напрямку у Києві.

Брала участь на Vogue балах та андеграунд вечірках в Україні, Росії, Китаї, Тайвані, Гонконгу, Польщі, Німеччині, Франції, В'єтнамі, Молдові.

Досвід викладання: 12 років (з 2009-го), основні танцювальні напрямки – underground, вуличні та клубні стилі (hip-hop, dancehall, house, jazz-funk, heels, Vogue).
Досвід викладача у танцях
Працювала у нічних клубах, у шоу-балетах і як запрошений хореограф у танцювальних студіях в Україні, Грузії, В'єтнамі, Туреччині, Німеччині та Китаї, де прожила 5 років. Працювала з такими брендами та співаками: Walkswagen, Citroen, Jaguar, L'Occitane, Tuborg, Huawei, Denis Lubimov, Nikolas, XL Deluxe, Zappy, Rulada, Alina Bashkina, Revol.

Навчалася у піонерів різних танцювальних культур, у Возі – у таких ікон і легенд як Tim Lanvin, Aus Ultra Omni, Archie Burnett, Andre Mizrahi, Arturo Mugler, Stanley Milan, Sharron Ninja, Koppi Mizrahi та багато інших. Основні категорії на Vogue балах: Runway, Sex Siren, Women performance (Femme).

Саме в цих категоріях останні пару років танцювала у фіналах і забрала Grand Prizes ball online 2020) Миру з величезним задоволенням закохає вас у болрум-культуру - і Вог стане для вас більше, ніж танцем!
Наш телефон
Графік роботи
Ми працюємо весь тиждень
Пн-Пт з 11:00 до 21:00,
Сб-Нд з 11:00 до 18:00.
Виберіть зручний для себе час.

м. Київ, вул. Коновальця 29а
dancedynasty.com.ua@gmail.com
Записатися на консультацію
Пробне заняття – це старт вашого перетворення