Перекласти на →

Уроки Румби

Що таке танець румба?

Румба - латиноамериканський танець, що з'явився на Кубі в 19 столітті.

Міжнародна бальна румба - найповільніший з усіх латиноамериканських бальних танців (ще є самба, джайв, пасодобль та ча-ча-ча): тут лише 25-27 тактів за хвилину. Розгойдування стегна над ногою особливо помітні при досить спокійному темпі. Дуже лірічна і справляє сильне враження. Відмінна риса – широкий крок та плавні сексуальні рухи стегнами. Рухи ковзні та тривалі.

Як розвивався стиль танцю румба

З'явилася завдяки поєднанню кубинської та африканської культур. У 19 столітті існувало три різновиди румби: гуагуанко, ямбу та колумбія. Найпопулярнішою була Гуагуанко. Гуагуанко – це кубинський соціальний танець, у якому мета чоловіка – доторкнутися стегнами до партнерки, а вона має цього уникнути.

Рухи чоловіка тут зухвалі, сміливі, а жінка кокетує з ним. Вона постійно уникає уваги партнера, та заодно не відпускає його від себе. Саме з гуагуанко було взято основні елементи для бального різновиду.
Серйозну популярність rumba набула лише у 1930-х роках, у США. Рухи в американському варіанті були стриманішими і неквапливими. Крок починався на рахунок 1, тоді як у кубинській румбі – на два.

До Європи румбу привіз П'єр Лавелль, англійський викладач бальних танців. Наприкінці 40-х років 20 століття він подорожував Кубою, і з'ясував, що в кубинському варіанті крок починається на рахунок 2. У 1955 році була стандартизована.

Чому варто вивчати румбу?

  • яскравий та барвистий, вивчення навіть базових елементів захоплює з перших секунд;
  • ваше тіло стане сильним та гнучким;
  • чуттєва, спокуслива, так що ви навчитеся підкорювати публіку рухами свого тіла, його витонченістю;
  • покращується загальний стан здоров'я;
  • ви почнете краще відчувати ритм;
  • ви покращите контроль над своїм тілом;
  • ви станете впевненішим, вона подарує духовну свободу, покращить ваш емоційний стан.

Румба яскрава, жива, в ній хочеться розчинитися. Її танцюють, отримуючи задоволення від процесу. Ви навчитеся підкорювати людей вогненною пристрастю під час виконання
Почніть навчання із пробного заняття у студії

Адміністратор набере Вас протягом 5 хвилин, щоб уточнити інформацію для пробного заняття. (На яке число записати? О котрій годині зручно? Який напрямок цікавий?).

Інші стилі танців

Наш телефон
График работы
Мы работаем всю неделю
Пн-Пт с 11:00 до 21:00,
Сб-Вс с 11:00 до 18:00.
Выберите удобное для себя время.

г. Киев, ул. Коновальца 29а
dancedynasty.com.ua@gmail.com
Записаться на консультацию
Пробное занятие - это старт вашего преображения
Остались вопросы? Мы перезвоним вам и поможем!
Мы позвоним с этого номера
+38 (073) 432-98-32