Перекласти на →
Залишились питання? Ми передзвонимо вам та допоможемо!
Ми зателефонуємо з цього номера
+38 (073) 432-98-32

Заняття Тверк Мікс

Ми навчаємо танців з нуля до рівня pro за спеціальними авторськими методиками. Ми створили танцювальний простір з ухилом на максимальний комфорт для наших учениць.
Twerk Mix
Творчий гурт Марі. Більше, ніж тверк. Це група для продовжуючих танцюристів тверк, які освоїли базу і хочуть сконцентруватися на розвитку своїх танцювальних навичок.

Під час тренування приділяється увага складним тверк технікам та імпровізації, вивчається хорео з подальшою зйомкою. Кількість хореографії на розсуд тренера. Ви можете кожне заняття вивчати нові зв'язки, а можете приділити тиждень чи два для того, щоб вивчити танець.

На заняттях акцент на твір хореографії з міксом інших танцювальних напрямків: денсхол, хілс, афро, стриппластика.
Загальний чат підтримки
Разом цікавіше та веселіше. Усі свої успіхи можна скидати в чат із учасницями групи та тренером. За допомогою відео, знятих на занятті ви бачитимете прогрес і результат, а тренер завжди нагадає повторити матеріал і взяти на заняття наколінники.
ЗАГАЛЬНИЙ ЧАТ ПІДТРИМКИ
Разом цікавіше і веселіше. Ми зібрали community дівчат, охочих навчитися танцювати. Всі свої успіхи можна скидати в чат. Команда тренерів підтримує і відповідає на всі виниклі питання, дає рекомендації.

Інші стилі танців

Наш телефон
Графік роботи
Ми працюємо весь тиждень
Пн-Пт з 11:00 до 21:00,
Сб-Нд з 11:00 до 18:00.
Виберіть зручний для себе час.

м. Київ, вул. Коновальця 29а
dancedynasty.com.ua@gmail.com
Записатися на консультацію
Пробне заняття – це старт вашого перетворення